Dinamobet Ödeme Yöntemleri

Dinamobet Ödeme Yöntemleri

Dinamobet Ödeme Yöntemleri; Dinamobet bahisçilerin sık sık tercih ettiği ödeme seçeneklerini bir araya toplamıştır. Yatırımlara ve de çekim taleplerine özel limitler dahilinde de işlemlere geçmeniz esas alınmıştır.

Dinamobet Giriş Adresi: Dinamobet Giriş

Dinamobet Banka İle Para Yatırma

Banka merkezli Dinamobet ödeme yöntemleri hangileri sorgulayabilir ve ardından limitleri dikkate alarak işlemlere geçebilirsiniz. Yatırım için hem yöntemleri hem de limitleri sıralamak gerekirse:

  • CepBank 20 ve QR Kod 50 TL limitleri üzerinden üyelere paylaşılır.
  • QR Express için 100, Anında Havale adına da 50 TL alt limitlere değinilir.

Para yatırma işlemleri öncesinde sadece yöntemlerin değil limitlerin de sorgulanması gerekiyor. Çünkü belirtilen alt limitlere uygun bir şekilde para transferinde bulunanlar sonuç alabiliyor.

Dinamobet Cüzdan İle Para Yatırma

E-cüzdan ve sanal kartlar da Dinamobet ödeme yöntemleri arasında yerini almıştır. Dilerseniz tekrardan alt limitleri üzerinden bu ödeme seçeneklerinden de yatırımlara geçebilirsiniz.

Yatırım yöntemleri arasında MFT yer alıyor ve 20 TL’lik tutarın üzerinde duruluyor. İsteyenler Anında Mefete üzerinden de 10 TL değerinde yatırımlara geçebiliyor. Bunların dışında:

  • 50 TL ve üzerinde Payfix yatırımlarına başvurmanız esas alınır.
  • Anında Papara ya da Papara Banka Transferi üzerinden de 50 TL limite göre ödemelere geçilebilir.

Bunlara ek olarak Bitcoin, Litecoin ve de Ethereum yatırım seçeneklerini paylaşıyor. Her biri için de ortak alt limitin 1000 TL olduğu belirtiliyor.

Dinamobet Giriş Adresi: Dinamobet Giriş

Dinamobet Ödeme Yöntemleri; Dinamobet Para Çekme Yöntemleri

Dinamobet ödeme yöntemleri sadece yatırım işlemleri adına ele alınmaz. Yatırımların devamında kazançların çekilmesi için de değerlendirmek gerekir.

Söz konusu para çekme işlemleri olduğu zaman öncelikle Havale üzerinden taleplerin alındığı belirtilir. Bunun dışında kalanlar ise:

  • Papara ile Payfix şeklinde e-cüzdan ödemelerine geçilebiliyor.
  • Kredi kartı ile Bitcoin yöntemlerinden de taleplerinizi iletmenize olanak sağlanıyor.

Çekim ve de yatırım işlemlerine dair hesaba giriş yapmak gerekiyor. Çünkü her bir yönteme bu şekilde ulaşmanız ve harekete geçmeniz esas alınır. İstediğiniz yöntemi seçer ve zaman kaybetmeden ödemelere geçersiniz. Bu aşamada da hepsine özel olarak belirlenen limitleri dikkate almak gerekir.

Dinamobet Ödeme Yöntemleri; Dinamobet Para Çekme Limitleri

Çekim taleplerine ilişkin sadece ödeme seçeneklerine göz atmanız yeterli olmayacaktır. Buna ek olarak çekim tutarları nasıl öğrenerek harekete geçmeniz gerekir. Kazançların çekilmesinde:

  • Tüm çekim yöntemleri için en az 100 TL’lik tutarın üzerinde durulur.
  • Sadece Bitcoin için minimum 1000 TL’lik limite uyulması istenir.

24 saatte en fazla 2 defa olacak şekilde para çekme taleplerinizi iletmeniz mümkün olacaktır. Üstelik sadece alt limitlere değil maksimum sınıra da uyulması istenir. Bunun üzerine günlük üst limitin 40.000 TL olduğu belirtilir.

Üyelerin belirtilen alt ve üst limitlere göre işlemlere geçmesi bekleniyor. Bunun için de destek hattına bağlanmaları isteniyor. Çünkü limit güncellemelerine destek hattına bağlanarak netlik kazandırmak kolay hale geliyor.

dinamobet giriş adresi

Dinamobet Ödeme Yöntemleri
Başa dön